خدمــات مـــــا
مرکز راهکار های تامین چی
یکی از فعالیت‌های مجموعه تأمین چی در راستای همراهی در فروش محصولات و خدمات، تعریف مراکزی است که به توسعه ی فرایندهاي کسب‌وکار کمک نماید. استفاده از مشاوره‌های تخصصی، برگزاري آموزش‌های کاربردي و نیز همکاري با مراکز و افراد باتجربه در این زمینه‌ها می‌تواند به شناسایی مسائل و عارضه‌های سازمانی کمک نموده و راهکارهاي اثربخش در راستاي بهبود آنها ارائه دهد. مرکز راهکارهای تأمین چی مشاوره، آموزش و ارائه خدمات موردنیاز کسب‌وکارها را با بهره‌گیری از متخصصین و اساتید برجسته و باتجربه دانشگاهی ارائه می دهد. این مرکز باهدف افزایش توانمندی‌های فردي، سازمانی و همچنین توسعه محصولات و خدمات شرکت‌ها و کارآفرینان در این زمینه فعالیت خود را تعریف نموده است تا در کنار ایجاد فرصت تأمین محصولات به همکاران در بخش‌های مختلف کمک نماید.
ما در تأمین چی فقط در بحث تأمین مالی ورود نمی‌کنیم اگر مایل باشید می‌توانیم در مذاکرات تأمین هم کنارتان باشیم تا تأمین بهتر و با قیمت مناسب‌تر داشته باشید. تسهیلات مالی و اجرایی تأمین در کنار بحث لجستیک بخش دیگری از فعالیت‌های مرکز تأمین است. امکانات مربوط به انبارش محصولات در کنار مشاوره و معرفی سیستم‌های لجستیک جهت همکاری نیز در مرکز تأمین تعریف شده است.
مرکز تامین
​​​​​​​مرکز مارکتینگ
تأمین چی قرار است از دغدغه‌های شما کم کرده و دست شما را در فعالیت‌های پیشرو کسب‌وکارتان باز کند. در این مسیر مرکز مارکتینگ در ارائه راهکارهای مارکتینگ همراه شما خواهد بود. تبلیغات هدفمند و معرفی کسب و کار شما، در فروشگاه‌های آنلاین و فیزیکی در جهت گسترش کسب‌وکار از وظایف مرکز مارکتینگ است.
مرکز مشاوره مالی
گزارش‌های زیادی از بخش‌های مختلف وجود دارد که باید بر اساس آن ها برای آینده کسب‌وکارتان تصمیم بگیرید و در نهایت مسیر پیشروی خود را مشخص کنید. شما می‌توانید روی مرکز مشاوره مالی تأمین چی در جهت تسهیل تصمیم‌گیری و با نگاه به بهینه‌سازی کسب‌وکار در زمینه های مختلف حساب باز کنید.
امکان فروش محصولات در پلتفرم های خارجی مانند آمازون و ترندیول یکی از وظایف مرکز صادرات تامین چی می باشد. 
​​​​​​​تامین چی کنار شماست تا بتوانید تجربه ی سود در بازار های جدید و خارج از ایران را داشته باشید.
مرکز صادرات
ممکن است در مسیر کسب‌وکار خود احساس کنید که برای عقب نماندن از بازارهای جدید نیاز به نوآوری‌ و استفاده از سیستم های جدید دارید. شاید نبود ابزارهایی در سیستم شما باعث کندشدن روند پیشرفت شما شده است اما دیدی نسبت به آن وجود ندارد. مرکز نوآوری تأمین چی در راستای ارائه راهکارهای نوین و همچنین تسهیلگری و سرعت بخشی کسب‌وکار همکاران به وجود آمده است.
​​​​​​​مرکز نوآوری
کارآفرینی
کارآفرینی و ایجاد اشتغال و توسعه فناوری
خدمات نوآورانه
ارائه سرویس های جدید انبارداری و پردازش کالا به کسب و کارها
رشد کسب و کارها
ارائه خدمات زیر ساختی برای رشد و ارتقای کسب و کارها
اهـــــداف مـــــا
ما در تامین چی به دنبال ایجاد راه کارهایی در جهت رشد و بهبود کسب و کارها هستیم.

نیاز به خدمات تامین چی داری؟

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت شبکه هوشمند تامین چارسوق است.