می‌خواهی کسب و کارت را توسعه بدهی ولی همه سرمایه ات در تولید هست؟
​​​​​​​

یکی از مشکلات اساسی تولیدکننده‌ها در بازار پر تلاطم و شرایط تورمی در ایران، تأمین مواد اولیه و امکان تولید مستمر محصولات است. تولیدکنندگان یا بستر فروشِ همکاری و پخش خودشان را دارند یا مایل هستند به نحوی به بازار فروش دسترسی داشته باشند. ساخت شبکه فروش قوی، همچنین نگرانی‌های تولید و مدیریت مالی با سرمایه محدود، کار طاقت‌فرسایی خواهد بود. دغدغه ی انبار، امکان انبارش، امنیت و سلامت انبار جهت حفظ کالاها در تمام مدت به نگرانی‌ها اضافه خواهد کرد. به غیر از این موارد، لجستیک و ارسال محصولات به دست مشتریان عمده یا خُرد نیز مطرح می‌شود.
تأمین چی با امکان شراکت در فروش و پرداخت هزینه خرید کالا و امکان قرارگیری کالا در انبارهای طرف قراردادش با امکانات لجستیک دقیق و کاربردی دغدغه شما را از بحث سرمایه در گردش، نگهداری و انبار، همچنین ارسال و لجستیک رفع خواهد کرد.

شما تولید کن، ما کالا را ازت خریدیم، کالا را برسان انبار، در بازه زمانی مشخص شده بفروش، سود کن، حالا در سود باهم شریکیم

تولید خودت را داری و کالاهای تولید شده هم در انبار مانده و تولید جدید نمیتونی داشته باشی؟
​​​​​​​

سرمایه در گردش جهت تولید کالاهای جدید یکی از دغدغه های اصلی تولیدکننده هاست. از فروش محصولات مطمئن هستی اما کف انبار باعث شده تا نتوانی تولید جدید رو شروع کنی. برای فروش کالا ها نیاز داری به روز باشی تا بتوانی کالاهای قدیم رو هم به فروش برسونی. سرمایه در گردش ات با تامین چی حله.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت شبکه هوشمند تامین چارسوق است.